• hoofd_banner_01

Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Onbeheerde DIN-rail snelle/Gigabit Ethernet-switch

Korte beschrijving:

Verzend op betrouwbare wijze grote hoeveelheden gegevens over elke afstand met de SPIDER III-familie van industriële Ethernet-switches.Deze onbeheerde switches hebben plug-and-play-mogelijkheden om een ​​snelle installatie en opstart mogelijk te maken – zonder enig gereedschap – om de uptime te maximaliseren.


Product detail

Producttags

Invoering

Verzend op betrouwbare wijze grote hoeveelheden gegevens over elke afstand met de SPIDER III-familie van industriële Ethernet-switches.Deze onbeheerde switches hebben plug-and-play-mogelijkheden om een ​​snelle installatie en opstart mogelijk te maken - zonder enig gereedschap - om de uptime te maximaliseren.

Product beschrijving

Type

SSL20-8TX (Productcode:SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH )

Beschrijving

Onbeheerde, industriële ETHERNET-railschakelaar, ontwerp zonder ventilator, opslag- en doorschakelmodus, Fast Ethernet

Onderdeel nummer

942132002

Poorttype en hoeveelheid

8 x 10/100BASE-TX, TP-kabel, RJ45-aansluitingen, auto-crossing, auto-negotiation, auto-polariteit

Meer interfaces

Voedings-/signaleringscontact

1 x insteekklemmenblok, 3-polig

Netwerkgrootte- lengte kabel

Gedraaid paar (TP)

0-100 meter

 

Netwerkgrootte- cascadibiliteit

Lijn-/stertopologie

elk

Energiebehoeften

Stroomverbruik bij 24 V DC

Max.63mA

Werkspanning

12/24 V DC (9,6 - 32 V DC)

Energieverbruik

Max.1,5 W

Uitgangsvermogen in BTU (IT)/u

5.3

 

Diagnostische functies

Diagnostische functies

LED's (stroom, verbindingsstatus, data, datasnelheid)

Omgevingsomstandigheden

MTBF

2.218.157 uur (Telcordia)

Bedrijfstemperatuur

0-+60 °C

Opslag-/transporttemperatuur

-40-+70 °C

Relatieve vochtigheid (niet-condenserend)

10 - 95%

 

Mechanische constructie

Afmetingen (BxHxD)

38 x 102 x 79 mm (zonder aansluitblok)

Gewicht

150 gr

Montage

DIN-rail

Beschermingsklasse

IP30 kunststof

Mechanische stabiliteit

IEC 60068-2-6 trillingen

3,5 mm, 5-8,4 Hz, 10 cycli, 1 octaaf/min 1 g, 8,4-150 Hz, 10 cycli, 1 octaaf/min

IEC 60068-2-27 schok

15 g, 11 ms duur, 18 schokken

EMC-interferentie-immuniteit

EN 61000-4-2 elektrostatische ontlading (ESD)

4 kV contactontlading, 8 kV luchtontlading

EN 61000-4-3 elektromagnetisch veld

10V/m (80 - 3000 MHz)

EN 61000-4-4 snelle transiënten (burst)

2 kV-voedingslijn;4kV datalijn (SL-40-08T alleen 2kV datalijn)

EN 61000-4-5 stootspanning

stroomlijn: 2 kV (lijn/aarde), 1 kV (lijn/lijn);1 kV datalijn

EN 61000-4-6 Geleide immuniteit

10V (150 kHz - 80 MHz)

Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Gerelateerde modellen

SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH
SPIDER-SL-20-06T1S2S299SY9HHHH
SPIDER-SL-20-01T1S29999SY9HHHH
SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH
SPIDER-PL-20-04T1M29999TWVHHHH
SPIDER-SL-20-05T1999999SY9HHHH

  • Vorig:
  • Volgende:

  • Schrijf hier uw bericht en stuur het naar ons

    Gerelateerde producten

    • Hirschmann RS20-1600M2M2SDAE compacte beheerde industriële DIN-rail Ethernet-switch

      Hirschmann RS20-1600M2M2SDAE Compact beheerd in...

      Productbeschrijving Beschrijving Managed Fast-Ethernet-Switch voor store-and-forward-switching op DIN-rail, ontwerp zonder ventilator;Software Layer 2 Enhanced Onderdeelnummer 943434005 Poorttype en -hoeveelheid 16 poorten in totaal: 14 x standaard 10/100 BASE TX, RJ45;Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC;Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC Meer interfaces ...

    • HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX Verbeterde vermogensconfigurator voor spoorschakelaars

      HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX....

      Inleiding De compacte en uiterst robuuste RSPE-switches bestaan ​​uit een basisapparaat met acht twisted pair-poorten en vier combinatiepoorten die Fast Ethernet of Gigabit Ethernet ondersteunen.Het basisapparaat – optioneel verkrijgbaar met de ononderbroken redundantieprotocollen HSR (High-Availability Seamless Redundancy) en PRP (Parallel Redundancy Protocol), plus nauwkeurige tijdsynchronisatie volgens IEEE ...

    • Hirschmann MM3-2FXM2/2TX1 mediamodule voor MICE-schakelaars (MS…) 100BASE-TX en 100BASE-FX Multimode F/O

      Hirschmann MM3-2FXM2/2TX1 mediamodule voor MUIZEN...

      Beschrijving Productomschrijving Type: MM3-2FXM2/2TX1 Onderdeelnummer: 943761101 Beschikbaarheid: Datum laatste bestelling: 31 december 2023 Poorttype en hoeveelheid: 2 x 100BASE-FX, MM-kabels, SC-aansluitingen, 2 x 10/100BASE-TX, TP kabels, RJ45-aansluitingen, auto-crossing, auto-negotiation, auto-polariteit Netwerkgrootte - kabellengte Twisted pair (TP): 0-100 Multimode glasvezel (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m, 8 dB linkbudget bij 1300 nm, A = 1 dB/km...

    • Hirschmann MACH104-20TX-FR – L3P beheerde volledige Gigabit Ethernet-switch redundante PSU

      Hirschmann MACH104-20TX-FR – L3P beheerd ...

      Productomschrijving Beschrijving: 24 poorten Gigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch (20 x GE TX-poorten, 4 x GE SFP combo-poorten), beheerd, Software Layer 3 Professional, Store-and-Forward-Switching, IPv6 Ready, ventilatorloos ontwerp Onderdeelnummer: 942003102 Haventype en -hoeveelheid: 24 havens in totaal;20x (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) en 4 Gigabit combo-poorten (10/100/1000 BASE-TX, RJ45 of 100/1000 BASE-FX, SFP) ...

    • Hirschmann OCTOPUS-5TX EEC Voedingsspanning 24 VDC Onbeheerde schakelaar

      Hirschmann OCTOPUS-5TX EEC Voedingsspanning 24 VD...

      Introductie OCTOPUS-5TX EEC is een onbeheerde IP 65 / IP 67 switch in overeenstemming met IEEE 802.3, store-and-forward-switching, Fast-Ethernet (10/100 MBit/s) poorten, elektrische Fast-Ethernet (10/100 MBit/s) s) M12-poorten Productomschrijving Type OCTOPUS 5TX EEC Beschrijving De OCTOPUS-schakelaars zijn geschikt voor buitentoepas...

    • Hirschmann RS30-1602O6O6SDAE compacte beheerde industriële DIN-rail Ethernet-switch

      Hirschmann RS30-1602O6O6SDAE Compact beheerd in...

      Productomschrijving Beschrijving Managed Gigabit / Fast Ethernet industriële switch voor DIN-rail, store-and-forward-switching, ontwerp zonder ventilator;Software Layer 2 Enhanced Onderdeelnummer 943434035 Poorttype en -hoeveelheid 18 poorten in totaal: 16 x standaard 10/100 BASE TX, RJ45;Uplink 1: 1 x Gigabit SFP-slot;Uplink 2: 1 x Gigabit SFP-slot Meer interface...